30
Haz 2016
Yeşil Kampüs’ü İnternete Taşıdık

İTÜ öğrencilerine doğayla iç içe, nefes alınabilecek bir kampüs hayatı sağlamayı hedefleyen Yeşil Kampüs projesi, kendi internet sitesine kavuştu. Çeşitli çalışmalarla 2013’ten beri devam eden bu önemli proje kapsamında, yerleşkelerimizde yapılan her tür gelişmeyi artık daha hızlı ve kolayca takip edebileceksiniz.

yesil-kampus_2

yesilkampus.itu.edu.tr adresinden ulaşabileceğiniz internet sitesi sayesinde, Yeşil Kampüs projesine bağlı olarak yerleşkelerimizde hayata geçirilen sürdürülebilir peyzaj anlayışı, spor kenti İTÜ, bisikletli ve yaya öncelikli yaşam, geri dönüşüm odaklı yenilikler, engelsiz İTÜ ve daha pek çok farklı alanda yapılan çalışmalardan anında haberdar olabileceksiniz.

yesil-kampus_1

Üniversitemizin doğa dostu anlayışı ve canlı hayatına gösterdiği saygının güzel bir sonucu olarak ortaya çıkan, İTÜ Rektörlüğü tarafından da başladığı günden itibaren üst düzeyde desteklenen Yeşil Kampüs projesini internete taşımaktan, projeyle ilgili yeniliklerden tüm İTÜ’lüleri daha sağlıklı bir şekilde bilgilendirecek olmaktan ötürü mutluyuz.

yesil-kampus_3